Electrobit OÜ is authorized distributor of Mitsubishi Electric Factory Automation
Electrobit - Reduktorid: Reduktorid servomootoritele

Reduktorid

Väikese lõtkuga ülekanded täpseks positsioneerimiseks ja kiiruse hoidmiseks.

Servoajam ei ole täiuslik ilma täpse reduktorita. Reduktori väike lõtk, kõrge kvaliteet ja täpne sobitusplaat servomootorile tagavad ideaalse mootori ja mehaanika koostöö.

Electrobit pakub servoajamitele Wittensteini reduktoreid, mida toodetakse Saksamaal. Wittensteini reduktor on väga kõrge kvaliteediga ning tarnitakse koos servomootori adapteriga, et sobitada mootor ja reduktor omavahel ideaalselt kokku. Valikus on väikese ja väga väikese lõtkuga reduktorid. 

Wittenstein nurkreduktor

Nurkreduktor või täisnurkreduktor teostab mehhaanilist ülekannet täisnurga all ristuvate telgede vahel. Nurkreduktorite alla kuuluvad näiteks V-Drive Basic, V-Drive Value ja V-Drive Advanced tigureduktorid ning LK+, SK+ ja HG+ hüpoidülekandega reduktorid (hüpoidreduktorid).

V-Drive Basic tigureduktor on saadaval ülekandega vahemikus 7 kuni 40 ja lõtkuga kuni 15 arcmin. V-Drive Value tigureduktorid on olemas ka kombineeritud planetaarreduktoriga ning ülekanne võib olla kuni 1:400-le lõtkuga mitte üle 6 arcmin.

V-Drive Advanced tigureduktorite ülekanne võib olla ka kuni 1:400-le, kuid selles sarjas on mudelid väga väikese lõtkuga (kuni 2 arcmin).

Hüpoidreduktorid on saadaval ka kombineerituna plantetaarreduktoriga, et tagada suurem ülekandetegur.

Tutvu kogu nurkreduktorite valikuga Wittensteini lehel.