Electrobit OÜ is authorized distributor of Mitsubishi Electric Factory Automation
Electrobit - MELFA Assista koostöörobot (cobot) tööstusele: MELFA Assita RV-5AS-D cobot robot

MELFA Assista koostöörobot (cobot) tööstusele

MELFA Assista on uue põlvkonna tööstuslik koostöörobot- kiire, vastupidav ja täpne. Assista on koormusele kuni 5 kg, ulatusega 910 mm. Tugev ehitus ja kvaliteetsed komponendid tagavad Assista cobot-ile pika eluea, kuni 30 aastat.

Vastupidav, kuid alati abivalmis koostöörobot MELFA Assista on kohal

Mitsubishi MELFA Assista on koostöörobot mis on ehitatud Mitsubishi tööstusliku roboti baasil. Assistas on kasutatud kõige uuemaid tehnoloogiaid, mis teevad temast väga vastupidava ja täpse abilise paljude tööülesannete täitmisel. MELFA Assista võib töötada nii tööstusliku kui ka koostöörobotina. Kuna Assista on sertifitseeritud vastavalt standardile ISO:TS15066, võib ta jagada töökohta inimesega ning saada temaga heaks ja turvaliseks sõbraks, kes on alati valmis teile ulatama oma abikäe. MELFA Assista täpsus on +/- 0,03mm, ulatavus 910mm ning eluiga kuni 30 aastat, mis omakorda ei jää alla tavalistele tööstusrobotitele.

 

MELFA Assista cobot RT Visualbox tarkvara

Kiire integratsioon teie tootmisprotsessi

Coboti seadistus on lihtne ja kiire, kuna posititsioone saab õpetada käsitsi, kasutades roboti peal olevat kontrollpaneeli, lõplik programmi kokkupanek toimub väga lihtsa RT Visualbox tarkvara abil, mis kasutab blokkskeemi põhimõtet. Robot on varustatud LED-indikaatoriga, mis annab ülevaate sellest, mis olekus robot antud hetkel on.

Assista ei vaja eraldi Safety Controllerit, kuna komplekti kuuluv Safeplus moodul toetab ohutuse jälgimise funktsioone, ning mille külge võib ühendada sellised turvaelemendid nagu stopp nuppud, turvakardinad, laserskänner või signaaltorn.

Valikuline versioon H1-määrdega võimaldab Assista kasutamist toidu- ja meditsiinikeskkonnas.