Electrobit OÜ is authorized distributor of Mitsubishi Electric Factory Automation
Electrobit - TOSIBOX®: Tosibox

TOSIBOX®

TOSIBOX® on maailma esimene Plug & Go™ kaugühendus-seade, mis võimaldab luua sõltumatu, kuutasuta kaugühenduse lihtsalt, kiirelt ja turvaliselt.

TOSIBOX®-i abil saab kasutaja luua turvalise ühenduse oma seadmetega (kontrollerid, videokaamerad, robotid jne) üle interneti. TOSIBOX® Lock (Lukk) on tööstuslik ruuter, mis tuleb ühendada seadmega ja internetiga (sobib ka 3G/4G pulk). TOSIBOX® Key (Võti) tagab ligipääsu seadmetele kõikjalt, kus on internet. TOSIBOX®-i kasutamine ei vaja erilisi teadmisi.

TOSIBOX®-i abiga on võrguseadmed (näiteks arvutid, operaatorpaneelid, serverid ja turvakaamerad) kontrollitavad kauge maa tagant, selleks ei ole vaja lisa arvuti- ja/või inimressurssi.

Tosibox

Lukul on kaks võimalikku töörežiimi- A ja B. Režiim valitakse vastavalt sellele, milline on võrgukeskkond ja milline on luku kasutamise eesmärk. Tehaseseades (vaikimisi) on režiim A.

Režiim A

Tosibox lukk on ühendatud sisevõrgu osaks. Sel juhul on kasutajaliideses nähtavad kõik sisevõrgu seadmed.

Lukuga on vaja ühendada ainult toite- ja võrgukaabel.

Tosibox võtmega saab luua ühenduse kõigi sisevõrgu seadmetega.

Režiim B

Tosibox lukk loob enda kohaliku võrgu temaga ühendatud seadmete vahel. Võtmega on kättesaadavad ainult need seadmed, mis on Tosibox lukuga ühendatud.