Electrobit OÜ is authorized distributor of Mitsubishi Electric Factory Automation
Electrobit - Kontrollerid: Electrobit kontrollerid

Kontrollerid

Alates kõige pisemast kompaktkontrollerist
väga keerukate süsteemideni välja.

Pakume täielikku tootevalikut kontrollereid. Valikus on tööstusautomaatika juht- ja kontrollseadmeid nii väikesema tootlikkusega masinatele kui ka täisautomaatsetele tootmisliinidele. Kontrollerid võimaldavad andmete haldamist väikestest autonoomsetest süsteemidest väga suurte andmemahtude käsitlemiseni serverite kaudu.

Kõige lihtsam kontroller on vaieldamatult Mitsubishi Alpha 2 mikrokontroller, mille käsitlemine ja programmeerimine on ülimalt lihtsad, kuid kokkuvõttes suudab Alpha 2 nii mõndagi.

Mitsubishi Electric kompaktkontrollerite MELSEC-F sari on kõige populaarsem maailmas, kliendid hindavad kõrget riistvara kvaliteeti, mugavat programmeerimiskeskkonda ning suurt jõudlust. MELSEC-iQ-F sari on uusim põlvkond kompaktkontrollereid, uue, veelgi mugavama tarkvaraga GX Works 3 ja väga suure jõudlusega kontrolleriga FX5U.

Kõige keerukamad automaatikasüsteemid juhitakse moodulkontrollerite abil, nad on suure jõudlusega, laialdaste kommunikatsiooni võimalustega, konfigureeritavad täpselt vastavalt ülesandele.