Electrobit OÜ is authorized distributor of Mitsubishi Electric Factory Automation
Electrobit - GT Works 3 tarkvara: Mitsubishi GT Works 3 tarkvara

GT Works 3 tarkvara

GT Works 3 tarkvara võimaldab programmeerida Mitsubishi Electric GS ja GOT operaatorpaneele.

Mitsubishi GT Works 3 on mugav ja tõhus tarkvara pakett GS ja GOT opreraatorpaneelide programmeerimiseks.

GT Works 3 sisaldab:

  • GT Designer 3 tarkvara operaatorpaneelide programmeerimiseks
  • GT Simulator 3 tarkvara projektri simuleerimiseks arvutis
  • GT SoftGOT tarkvara projekti rakendamiseks arvutis (mitte operaatorpaneelis) 

Suur elementide raamatukogu

Mitsubishi GT Works 3 sisaldab väga suurt graafiliste elementide kogumit, mida on kiire ja mugav kasutada. Raamatukogu on lihtne täiendada mitte ainult üksikute elementidega vaid ja suurte gruppidena. Raamatukogu kauste on hõlbus jagada. 

Mugavus

GT Works 3 võimaldab muuta tarkvara elementide vaikeseadeid nii, et elemendi kasutusel on juba "lemmikud" parameetrid valitud (font, värv, nupu kuju jne). Graafiliste elementide ja tekstide paigutamine on abistatud suunajatega ning automaatse joondamisega.

Trendid, alarmid, retseptid, kasutajate haldus - kõik need funktsioonid on GT Works 3-es olemas ning kergesti käsitlevad.

Mitmekeelsus

GT Works 3 võimaldab koostada ka mitmekeelseid projekte, kusjuures keelte lisamine on väga lihtne: tuleb vaid lisada kommentaaride tabelise veerg tõlgitud tekstiga. Keelte arv ei ole piiratud.

Muutujate kasutamine

Muutujate (Labels) kasutamine võimaldab luua projekti ilma kindlate muutujate aadressita ning hiljem täita aadressite tabel.   

Simulaator

GT Simulator 3 on tõhus tööriist projekti katsetamiseks arvutis, võimaldab leida vigu ja testida projekti kasutajasõbralikust.