Electrobit OÜ is authorized distributor of Mitsubishi Electric Factory Automation
Electrobit - Operaatorpaneelid: Electrobit operaatorpaneelid

Operaatorpaneelid

Protsessi visualiseerimine operaatori töökohal
ka kõige raskemates välitingimustes

Operaatorpaneelid on mõeldud automaatikasüsteemi visualiseerimiseks operaatori töökohal. Electrobit pakub täiuslikku valikut operaatorpaneele alates kõige pisemast suurte ekraanideni välja.

Tänapäeva operaatorpaneel võimaldab mitte ainult automaatikaprotsessi visualiseerimist, vaid ka andmete kogumist, häirete logi, kaitsta süsteemi paroolidega, jagada andmeid erinevate juhtsüsteemide vahel ja palju muud.

GOT Simple sari on mõeldud lihtsamatele lahendustele, kus on oluline nii kvaliteet kui ka hea hind. Sõltumata madalast hinnaklassist on GOT Simple paneelid jõulised, mitmete kommunikatsiooniliidestega ja rohkete programmeerimisvõimalustega.

GOT 2000 sari on Mitsubishi graafiliste operaatorpaneelide uus põlvkond. Sarjas on nii väiksemaid ja lihtsamaid kui ka kiire protsessoriga ja suure mälumahuga operaatorpaneele.

iX on Beijer Electronics operaatorpaneelide sari, mis sobib mitmetele erinevate tootjate kontrolleritele (ja muudele seadmetele). Väga hea graafikaga ja mugava programmeerimiskeskkonnaga iX operaatorpaneelid on mõeldud nii tavatingimustele kui ka ülimalt rasketele välistingimustele (iX Rugged).