Sagedusmuundurid

Meie veebiputkas pakume ainult Mitsubishi Electric sagedusmuundureid võimsusega kuni 185 kW. Suurema võimsusega muundurite kohta saad infot meie kontorist: https://electrobit.ee/kontakt.

Lisaks on saadaval Beijer ja Power Electronics muundurid. Nende kohta saab infot kontorist.

Mitsubishi muundurite sarjad

Mitsubishi Electric sagedusmuundurite sarjad on järgmised:

FR-D700 (FR-D720 ja FR-D740) on universaalsed sagedusmuundurid, sobivad suurepäraselt nii pumba, ventilatsiooni kui ka konveier ja tõste rakendustele. See on soodsama hinnaklassiga muundur, seepärast on seal veidi vähem funktsioone, juhtahela sisendeid ja väljundeid. Samas, FR-d700 muunduril on PID regulaator (pumpadele), väga hea vektorjuhtimine  ja sisseehitatud pidurdusplokk (konveierid, tõsterakendused).

FR-E700 (FR-E720 ja FR-E740) sagedusmuundur on mõeldud eelkõige jõulisematele rakendustele, nagu see on konveierid, tõsteseadmed, tekstiili- ja pakkemasinad. FR-E protsessor on väga kiire, muunduril on väga hea vektorjuhtimise funktsioonid ja sisseehitatud pidurdusplokk. FR-E700 muundurile on saadaval mitmed lisakaardid.

FR-F800 (FR-F840 ja FR-F846) on eelkõige pumba ja ventilatsioonile mõeldud, kuid saab suurepäraselt hakkama ka kompressorite ja lihtsamate konveierajamite juhtimisega. FR-F846 on IP55 versioon. FR-F840 on saadaval "ühes tükis" võimsusega kuni 30 kW, alates 37 kW tuleb valida FR-AF840 jõumoodul ja lisaks FR-CF8 juhtkaart. FR-F800 sobib ka PM mootorite juhtimiseks.

FR-A800 (FR-A840) on mõeldud kõige keerukamate ajamite juhtimiseks. Suurepärane vektorjuhtimine, positsioneerimisfunktsioonid, sisseehitatud võimas pidurdusplokk ja palju muid funktsioone - FR-A800 on Mitsubishi sagedusmuundurite lipulaev. FR-A840 on saadaval "ühes tükis" võimsusega kuni 22 kW, alates 30 kW tuleb valida FR-AF840 jõumoodul ja lisaks FR-CA8 juhtkaart. Sobib ka PM mootorite juhtimiseks. 

Meie veebiputkast leidub: