Electrobit OÜ is authorized distributor of Mitsubishi Electric Factory Automation
Electrobit - LD6A signaaltorinid: Idec LD6a signaaltornid

LD6A signaaltorinid

Idec LD6A signaaltornid on kaasaegse disainiga ja kvaliteetse ehitusega. Saadaval nii värvilise kui ka värvitu mooduliga.

LD6A signaaltornid on väljatöötatud tööstuskeskkonnale. Signaaltorni moodulid on väga erksad, LED valgusallikaga ja üks-teisest eraldatud laia ribaga, ning tänu sellele hästi eristatavad.

LD6A signaaltorni moodulid on saadaval värvilise klaasiga (punane, kollane, roheline, sinine, valge) või värvitu klaasiga, millel värvi annab valgusallikas ise. Värvitu klaasiga moodulite kasutamine annab veelgi selgemat signaali ja operaatoril ei teki kahtlust, kas moodul on sisselülitatud või teda valgustab mõni muu allikas.

LD6A signaaltornid on saadaval nii horisontaalsele kui ka vertikaalsele pinnale kinnitusega. Saadaval on ka mudelid sisseehitatud pasunaga 70..90 dB (3,3kHz, võimsus reguleeritav) ja vilkuva signaaliga (1,75 Hz, IEC 60073). Idec signaaltorni pasuna heli levib 360°.

  

Signaaltorn IDEC LD6A: kinnitused

IDEC LD6A signaaltorn on paigaldatav nii horisontaalsele kui ka vertikaalsele tasapinnale vastavalt valitud kinnitusele (jalale). LD6A signaaltorn komplekteeritakse kas pikendatud (post-) või tavalise jalaga, mis võib olla omakorda varustatud reguleeritava häirepasunaga.

LD6A kinnituste tüübid:

Signalaltorn LD6A: tavakinnitus   
IDEC LD6A signaaltorn - tavakinnitus    pasunaga  LD6A-0DZQ
 pasunata  LD6A-0DQ
Signalaltorn LD6A: seinakinnitus
IDEC LD6A signaaltorn - seinakinnitus  pasunaga  LD6A-0WZQ
 pasunata  LD6A-0WQ
Signalaltorn LD6A: postjalg tavakinnitusega
IDEC LD6A signaaltorn - postjalg tavakinnitusega  pasunaga  LD6A-0PZQ
 pasunata  LD6A-0PQ
Signalaltorn LD6A: postjalg seinakinnitusega
IDEC LD6A signaaltorn - postjalg seinakinnitusega pasunaga  LD6A-0KZQ
 pasunata  LD6A-0KQ